FERNANDO TORRES FANPAGE - Our Favourite Spanish Football Star!
PPPPRÓBA

További cikkek!

A hétvégn volt, a Premier League 5. fordulója, ahol a Liverpool a Stoke City-t fogadta. A találkozó nem épp a legjobb meccsek közé tartozott, mert a végeredmény 0-0 lett. Igaz a 2. percben Nando ellen egy szabálytalansáot követtek el, így szabadrúgást ítéltek a 'Poolnak, amit Gerrard sikeresen góllá értékesítette. Mindenki örült a gólnak, a csapat, és a rajongók is. A gólt követően azonban a bíró mégis érvénytelennek nyílvánította. Másnap nyiltkozott, hogy Dirk Kuyt-nek elmondta az okot, hogy miért is döntött úgy, hogy nem adja meg a gólt a Liverpoolnak.
Ha érdekel, akkor a
NEWS-ban elolvashatod.
A meg nem adott Gerrard gól:

Ma megvolt a Premier League-ben az 5. forduló a Liverpool számára. A 'Pool már a 2. percben vezetést szrezhetett volna Gerrard szép góljával, ami történetesen a 100. gólja lett volna, de a gólöröm után a játékvezető érvénytelennek nyílvánította. Ezután a Pool kicsit gyengébben játszott, de már a 2. félidőben sok olyan találat volt, ami majdnem a Stoke City kapujában landolt. Nandonak több olyan lövése is volt, kaput ért, de a szerencse most nem állt mellettük.
A részletes meccsleírást elolvashatod a
NEWS-ban, vagy pedig a WWW--->PREMIER LEAGUE(amit itt oldalt is megtaláltok rögtön a vendégkönyv mellett.)

A következő mérkőzés, egy elég fontos meccs lesz a Liverpool szempontjából, amit meg kell nyerni, mert a másik liverpooli csapat lesz az ellenfele:
EVERTON - LIVERPOOL - Szeptember 27-én (Szombat), 13:45-től - 15:45-ig az EUROSPORT 2 műsorán.

Nemrég a BBC Sporton megjelent egy interjú Nandoval, amint egyik új csapattársáról, Robie Keane-ről beszél. Az interjúban nagyjából arról beszél, hogy Robie egy fantasztikus játékos, és ha majd belövi az első gólját, nem lesz rajta ilyen nagy a feszültség, és majd gólokat fog lőni. Erre a riporter megjegyzi, hogy neki ne volt ilyen problémája, mert az első meccsek alatt sikerült betalálnia a kapuba. Nando szerint Keane hamarosan biztos, hogy betalál a kapuba.
Az Interjúnak a videóját sajnos nem tudtam belinkelni, hogy meglehessen nézni az oldalon, de ha
ide kattintasz, ezen a linken meg tudod nézni.

A bajnokság  szerencsére nem szünetel, így a Premier League-ben az 5. forduló következik. A Stoke City lesz a Liverpool hétvégi ellenfele. A nehéz Manchester United-es meccs után most egy könnyeb találkozót láthatunk, és reméljük a Pool nem hagy veszni egy pontot sem.
A meccset az EUROSPORT 2 fogja adni Szeptember 20-án, azaz holnap 16:15-től - 18:00-ig nézhetjük kedvenc 9-es mezesünket. :)
Este jövök több hírrel.

A frissítés a főoldalon elmaradt a kedden tartott(2008. 09. 16.) meccsről, ami az Olympique Marseille és a Liverpool között zajlott. Igaz kisebb frissítést már megtettem oldalon. A Pool szerencsére könnyen vette az akadályt és megnyerte a meccset, mint ahogy azt kell. A sérülésébél felépült Nando még nem volt igazán 100%-os formában, de reméljük a következő Bajnokok Ligája találkozón már betalál a kapuba és ő is olyan jól fog szerepelni, mint Gerrard a 3 pontot érő két találatával. Sajnos a Liverpoolnak ez a három pont nem volt elég ahhoz, hogy a csoport élére lépjen, mert még tőlük is jobban teljesített az Atlético Madrid, aki 3-at lőtt a PSV kapujába.
A D csoport meccsei:
Olympique Marseille - Liverpool 1-2
PSV Eindhoven - Atlético Madrid 0-3
A meccs rövid leírását elolvashatod a
www-->Bajnokok Ligájában, valamint a Newsban is.

Következő BL mérkőzés: LIVERPOOL - PSV EINDHOVEN Október 01-én (Szerda), 20:45
A gólokat a meccsről itt nézheted meg:

Ma van a nagy meccs, a Marseille és a Liverpool fog ma egymás ellen játszani a D csoportból. A meccs ma este, 2008. 09. 16-án 20:45-perckor fog kezdődni a Viasat 6-on vagy aki jobban ismeri TV6-on, de a beszélgetés megkezdődik már 20:30 perckor.
A csoport további meccsei:
PSV Eindhoven - Atlético Madrid (szintén 20:45-től, de azt nem közvetíti a tv.)
Nemrég felröppnt egy olyan hír, hogy Nando és Gerrard játéka nem biztos a Marseille ellen, de sok olyan edzés kép támaszja alá, hogy mindketten jól vannak, és edzenek, hogy valószínű, hogy játszanak. Azt még nem tudni, hogy kező lesz-e Nando, de egy biztos az este folyamán még látjuk játszani.

NE FELEJTSÉTEK: OLIMPIQUE MARSEILLE - LIVERPOOL - TV6 - 20:45

Ma végre megtört a jég, és a Liverpool végre győzni tudott a Manchester United ellen, amit már elég rég óta, pontosan 2001 Novembere óta nem tudott megtenni. A meccsen Nando nem szerepelt, de a keretben már benne volt. A meccs amúgy nem idnult túl jól a 'Poolnak, de a rövid leírást elolvashatod, ha oldalt a hot links-nél a PL összefoglalókra kattintasz, vagy a newsban.
Következő PL mérkőzés: LIVERPOOL - STOKE CITY  Szeptember 20-án (Szombat), 16:15 - 18:00-ig az Eurosport 2 műsorán.

Tegnap volt a Spanyol válogatott második világbajnoki mérkőzése, amin sajnos Nando megint nem játszott sérülése miatt. Reméljük a most hétvégén tartandó Manchester United meccsen már láthatjuk, mert ez a meccs nagyon fontos a csapatnak, hogy megnyerje.

Na de térjünk vissza a világbajnoki felkészülési meccsre. Ezen a meccsen a csapat remekelt. Ezt a 4 gól is mutatja. A gólszerzést Capdevila kezdte meg a 7 percben, majd Villa folytatta a 16. percben, és ráadásnak még a 79. percben is lőtt egy nagyon szép gólt. A csereként beállított Senna is jónak bizonyúlt, mert a 83. percben ő is az örmény kapuba talált.
Az 5. csoport többi mérkőzése:
Törökország - Belgium 1-1
Bosznia-Hercegovina - Észtország 7-0
A meccsről bővebben olvashatsz a NEWS-ban.

Szeptemberben további meccsek már nem lesznek, áttolódnak a következő hónapra, októberre, így a spanyolok legközelebb Október 11-én játszanak Észtország ellen idegenben.

Mint, ahogy tudjátok, ma Spanyolországra ismét egy világbajnoki felkészülési meccs vár Örményország ellen, és reméljük, most nem olyan nehezen nyernek, mint az előző mérkőzéséen Bosznia-Hercegovina ellen. Már beszámoltam arról, hogy a spanyolok az 5. csoportban vannak. A csoport többi tagja között már zajlanak a meccsek (20:41).
Így a Törökország - Belgium meccs jelenlegi eredménye 0-1.
A másik meccsen azonban még nincs fejlemény, tehát: Bosznia-Hercegovina - Észtország 0-0
Ne felejtsétek el, hogy Örményország ellen, 22:00 perckor kezdődik a meccs. (Interneten lehet nézni)

Amint van egy kis szabadidőm megpróbálok frissíteni, vagy épp valami érdkes dolgot készíteni az oldalra. Most egy új modult készítettem, amiből megtudhatjátok, hogy Fernando-nak volt vagy még nem volt piros lapja. Ha igen akkor mikor? Minden kiderül, csak el kell olvasni. Este még jövök ;)

● Fernando Torres piros lapjai

Tegnap azaz, 2008. Szeptember 6-án volt az első vb selejetező mérkőzés Európában. A Spanyolok, mint ahogy már elmítettem Bosznia-Hercegovinával játszott.
Nando a sérülése miatt nem tudott játszani, de biztos figyelte az eseményeket. Ez a meccs azért is volt érdekes, mert az új szövetségi kapitány, Vicente del Bosque első tétmeccse is volt. A meccsen a spanyolok kaptak egy tizenegyest, amit Villa végzett el, sajnos sikertelenül, de még mielőtt mindenki haragudna rá, a hibáját kijavította, és az 57. percben belőtte a 3 pontot érő gólt.
Bővebben olvahatsz erről a News-ban.

A következő felkészülsi meccsig már nem kell sokat aludni, egészen pontosan szerdáig: 2008. Szeptember 10-én Spanyolország - Örményország, ahol nem tudni, hogy Fernando pályára tud-e lépni.

Ma az órarendek mellett, más frissítést is csináltam. Így a Fernando Torres Iconbase-be került több, mint hetven kép került fel.
70 Liverpool-os kép és csupán csak 4 db Atlético Madridos kép. :)

Vége az első hétnek. Nem tudom, hogy vagytok ti vele, de én örülök egy kis pihenőnek. Végre volt egy kis szabadidőm, és a sulikezdés miatt készítettem nektek három órarendet, hogy még suliban is veletek lehssen Nando, és kicsit jobb legyen az órarendetek. :)

A suli kezdetével, sajnos nem mindig lesz elég időm arra, hogy minden nap frisseljek, de 1-2 nap után jelentkezem, mint most is. Remélem tudjátok, hogy most hétvégén nem lesz bajnoki találkozó, hiszen selejetező mérkőzések vannak a 2010-es Dél Afrikában tartandó világbajnokságra.
Így Nando is érdekelt lenne a dologban, ha nem sérült volna meg, de ami biztos: 2008. Szeptmber 06-án Spanyolország - Bosznia-Hercegovina találkozó.
A meccsek nem érnek véget, mert utána minden visszaáll a mgszokott kerékvágásba, és a Premier Leage folytatódik, ráadásul egy elég nehéz mérkőzéssel, a bajnok Manchester United ellen lesz a Liverpool kövtkző csatája, egész pontosan: 2008. Szeptmber 13-án, és az Eurosport közvetíti.

Ma folytattam az oldal frissítgetését, és szépítését. Elkészítettem az archívumot, amit itt oldalt tudtok megtekintetni. Az oldal eddigi frisseit, és híreit.
Valamint felkerült a Spanyol válogott 2008/2009-es selejtező meccsei a 2010-es Dél Afrika-i Világbajnokság-ra. Spanyolország az 5. csoportba került, ahol olyan ellenfeli vannak, mint Törökország, Belgium, Bosznia-Hercegovina és Észtország. Szerencsére nem került olyan nehéz csoportba, így reméljük továbbjutnak, és simén kijutnak a vb-re.

A Premier League és minden más bajnokság szünetel 2008. Szeptember 6-7-én, mivel selejtező mérkőzések lesznek.
1. Felkészülési meccs: 2008. 09. 06. Bosznia-Hercegovina ellen lesz.

A meccset 2008. Augusztus 31-én a Villa Parkban játszotta a két együttes. A meccsen sajnos Nando megsérült, minden valószinüség szerint meghúzódhatott, de más sem kizárt. A meccs nem tartottot a legjobb mérkőzéek közé, és az eredmény is ezt igazolja, hiszen nem sikerült kiharcolnia a Liverpoolnak a győzelmet.
A hétvége valószinüleg a nagy csapatok vereségének, vagy x-elésének az ideje volt. A Chelsea szintén döntetlent játszott. Így már elmondhatjuk, hogy A 4 bajnok esélyes csapat közül, már mindegyik bukott egy kicsit.
A meccs rövid leírását, sárgalaposait, és cseréit megnézheted a Premier League meccsek rövid összefoglalójában, valamint részletesen a meccset a News-ban is.

Az oldalra ismét felkerült a szeptemberi design, vagy inkább mondhatjuk iskola kezdési designak is. Ez a design azért tél el a többitől, mert már animációs fejléce is, van, és így sokkal több képet láthattok Nando-ról is. A szinek kicsit lányosra sikerültek, de ezt egy kis szürkével próbáltam ellensúlyozni. Az oldal előző design szettjét megtekinthetitek a Régebbi desgin-oknál.

Nos mint ahogy ti is látjátok az oldalról teljesen eltünt a menüsor, így sajnos az egészet újra kell építeni, de remélejük nem lesz
nehéz, ha Nandoról mindig kapok friss információkat. Szerencsére meg tudtam oldani.

vetkező tragédia, amikor Nando a
17 percben megsérült. A meccsen

Elfelejtettem a jelszót

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre