FERNANDO TORRES FANPAGE - Our Favourite Spanish Football Star!
TOVABBI CIKKEK1

További cikkek!

FRISS

BL: STANDARD LIEGE - LIVERPOOL 0-0, BRAVO GRIL                                                                               2008. Augusztus 13.

Amint látjátok erre a napra két frisselés is felkerült. Nos megindult a Bajnokok Ligája menetelés a Liverpoolnak is, ami nem volt túl jó kezdetnek, de nem is volt azért olyan rossz. A meccsen sajnos egy gól sem esett, igazából olyan semmilyen mérkőzés volt. A visszavágón persze minden kiderül. Ne hagyjátok ki.
Visszavágó: Liverpool - Standrad Liege, Augusztus 27-én, szerdán 20:05-kor(angol idősz.)

A héten itt volt a barátnőm, és neki köszönhetem, hogy rábukkanatam egy jó, de igen rövid Fernando Torres interjúra. Az interjút, elolvashatod, szerencsére nem kell megvenni, mert bescanneltem.:) Azért is fontos ez az interjú, mert végre megtudhatjuk, hogy a titokzatos 3. tetoválás minek is az időpontja. Olvasd el és kiderül.

(1,027.5 KB)

FRISS

ÚJ MODULOK, MECCS KÖZVETÍTÉS, STB...                                                                                               2008. Augusztus 13.

A mai napot vagyis inkább az esti részt végre rászántam, hogy foglalkozok végre az oldallal is. Ma is csináltam egy-két modult, ami remélem nektek is tetszeni fog. Íme a mai választék:
Megírtam Nando viszonyát a gyerekekkel, valamint, hogy viszonyolul hozzájuk stb...
Továbbá megírtam végre, Miért is Fernando Torres Fanpage, vagy miért épp Nando az oldal témája.

UPDATE: Frissítettem Fernando kocsijainak a számát. A képek között végre láthatjátok Nando Porsche-ját, valamint több képet a most használt kocsijéról a Mini Cooper S-ről.

Végre azoknak is jó hírem van, akik valamilyen úton módon nem tudták nézni a felkészülési meccseket. A Premier League végre kezdetét veszi szombaton, és már az első összecsapást közvetíti a MAGYAR EUROSPORT 2!!! A meccs most szombaton(aug. 16.) 18:30-tól 20:30-ig közvetíti. Nézzétek.

FRISS

VÁLOZÁSOK, ELMARADÁS                                                                                                                        2008. Augusztus 12.

Bocsi, hogy tegnap nem volt friss, de nem volt időm, mert készültem az egészségügyi vizsgámra. Így utólag örülök annak, hogy az oldal elérte a 2 évet, igaz kisebb megszakíással.
Ma sem lesz friss, csak este, ha minden jól megy, addigra gyűjtök hírt Nando-ról.

FRISS

ÚJ SZÜLINAPI DESIGN AZ OLDALON,  PREMIER LEAGUE                                                                         2008. Augusztus 10.

Nos mint, ahogy látjátok két nappal hamarabb felkerül az új ünnepi design, remélem elnyeri  tetszéseteket, mert elég sok ideig foglalkoztam vele, meg nem is volt eleinte ihlet, de ez lett belőle :)

Valamint már csak 6-ot kell aludni, hogy végre a PREMIER LEAGUE is kezdetét vegye. Egyenlőre még nem látom, hogy melyik magyar sportcsatorna közvetítené a meccset, de Augusztus 17-én 20:45-től - 21:45ig Premier League összefoglaló, valamint 21:45-től - 22-45-ig szintén lesz egy összefoglaló az angol bajnokság első fordulójából, amit az Eurosport 2 fog leadni.

FRISS

OLDAL, LIVERPOOL - LAZIO 1-0, BL SELEJTEZŐ                                                                                       2008. Augusztus 09.

Sajnálom, hogy hosszabb ideig nem volt friss, de más elfoglaltságom volt, köztük a szülinapom is :), valamint az új design elkészítése az oldal 2. születésnapjára, ami hétfőn, vagyis Augusztus 11-én lesz. Remélem nektek is tetszeni fog.

Továbbá a Liverpool lejátszotta az utolsó felkészülési - barátságos - meccset, mielőtt nekivág a Premier League 2008/2009-es szezonjának. a Meccsen szerencsére a Liverpool nyerni tudott 1-0-ra, de a gól igen későn, a 90. percben került be a hálóba, amikor már mindenki azt hitte, hogy a csapatok kiegyezhetnek egy döntetlenbe. A gólt Voronin lőtte.
Attól, hogy nem lesznek felkészülési meccsek, még nem maradunk meccs nélkül, hiszen megkezdődött a Liverpool számára is a Bajnokok Ligája selejtező amiben a következő meccs lesz.
BL selejtező mérkőzés: STANDARD LIEGE - LIVERPOOL 2008. Augusztus 13-án, angol idő szerint 20:05-kor
Visszavágó: LIVERPOOL - STANDARD LIEGE 2008. Augusztus 27-én, angol idő szerint 20:05-kor

FRISS

VALERENGA - LIVERPOOL 1-4                                                                                                                   2008. Augusztus 05.

Ma ismételten sor került egy újabb felkészülési - barátságos - meccsre. A Liverpool most Norvégiába utazott, hogy a Valerenga-val játszon. A meccsen a csapat ismételten nagyon jól játszott, mert sikerült 4-1-re megnyerni a mérkőzést. A góllövést Xabi Alonso kezdte meg a 19. percben. A Valerenga csak a második félidőben válaszolt a gólra, egész pontosan a 48. percben. A válasz persze azonnal érkezett FERNANDO TORRES-től, a 49. percben. A meccsen a következő gól a 60. percben került a hálóba, Benayoun által, majd pedig N'Gog jutatta a kapuba a 86. percben. (Bővebben a NEWS-ban)

Következő barátságos mérkőzés: LIVERPOOL - LAZIO 2008. Augusztus 8-án, angol idő szerint 20:00-kor

Mint remélem ti is tudjátok, hogy az ANGOL BAJNOKSÁG(PREMIER LEAGUE) Augusztus 16-án veszi kezdetetét. Reméljük ez az év szerencsét hoz majd a Liverpool-nak és sokkal jobb helyen fog végezni. A Liverpool első ellenfele a SUNDERLAND lesz, amit reméljük valamelyik Sport csatorna is fog közvetíteni.

FRISS

GLASGOV RANGERS - LIVERPOOL 0-4, OLDALFRISSÍTÉS                                                                          2008. Augusztus 04.

Ma ismételten frissítést hajtottam végre az oldalon, és újabb két menüponttal gyarapodott a Fernando Torres-ről való információk halmaza.
Az egyik új modul a Zenék - ahol megtudhatod, hogy Nando milyen zenéket is szeret, valamint egy videoklip, amiben szerepel.
A másik pedig a Telefonjai - itt pedig arról olvashatsz, hogy milyen telefonjai voltak Fernandonak az évek során.
+ egy újabb kép Fernando aláírásairól, így mégegy képen csodálhatjátok :)
+ frissítettem Nando barátnői menüt, pontosabban tovább boncolgattam Olival való kapcsolatát.

FRISS

A Rangers ellen ez a barátságos mérkőzés nagyon jól sikerült. Hiszen a csapat 0-4-re megnyerte a mérkőzést. A meccs hangulatát Fernando Torres első gólja meghozta, amit a 23. percben lőtt. A gólparádé meg sem állt, és a következő az 56. percben D. N`Gog-nak volt köszönhető. Nemsokkal a 2. gól után, egészen pontosan az 58. percben Y. Benayoun-nak volt köszönhető a 3 gólos vezetés. Ezután mindenki azt hitte, hogy több gól nem lesz de akkor a 70. percben Xabi Alonso lőtt egy tényleg nyertes gólt. Bővebb információt olvashatsz a NEWS-ban.

Következő barátságos mérkőzés: VĺLERENGA - LIVERPOOL 2008. Augusztus 5-én, 18:00-kor angol idő szerint

Az oldallal kapcsolatban ismét új híreim vannak, de most nem fogom kiírni mik az új dolgok, mert azt elég hosszú ideig kéne sorolni, ígyha érdekel akkkor tekintsd meg az átalakult FERNANDO menüt. További friss holnap várható. Mint ahogy ti is látjátok az oldal hamarosan betölti a 2 évet, egész pontosan Augusztus 11-én, addig még van 8 nap, addig folyamatosan jönnek a kisebb újítások, de az oldal szülinapján NAGY meglepetés várható.

FRISS

VILLAREAL - LIVERPOOL 0-0, ÚJ MODULOK                                                                                                      2008. Július 31.

Tegnap került sor a VILLAREAL - LIVERPOOL barátságos mérkőzésre, aminek a végeredménye sajnos 0-0 lett. Felkészülési meccsnél ez is jó. A meccs érdekessége az volt, hogy most először Németh Krsztián, a Liverpool tartalékcsapatának kulcsegyénisége, a nagycsapatbn kapott helyett, hogy bizonyíthasson. Krisztiánt a félidő után küldte pályára Benitez, és 25 percet kapott, mert utána FERNANDO TORRES állt be játszani. A meccset ő sem tudta megnyerni a vörösöknek, de majd a következő barátságos mérkőzésen sikerül neki ;)

Következő barátságos mérkőzés: GLASGOV RANGERS 2008. Augusztus 2-án, 15:00-kor angol idő szerint.

Továbbá, az oldal új modulokkal gyarapodott. Megtekintheted Nando aláírását, valamint mit is jelent Nando életében a 9-es szám, és még sok érdekesség erről a számról.

FRISS, FRISS, ÉS FRISS

ÚJ DESIGN, ÚJ IGAZOLÁS, STB...                                                                                                                     2008. Július 30.

Az oldalnak ismét új külseje lett, remélem nektek tetstzik, mert szerintem ez lett az oldal egyik legjobb kinézete. Apró szépítéseket is láthattok a menü pontoknál, kicsit jobban átlátható. Lassan beindul az oldalon a csere. Szerencsére.

A Liverpool háza táján is új dologokat figyelhtünk meg. Köztük például a játékos keretet a Villareal elleni meccsre. Ugyanis Németh Krisztián helyett kapott a nagyok között, a csapatban, hogy bizonythassa tudását. Reméljük sikerülni fog neki. Én szurkolok neki ;).
Továbbá a Liverpool következő igazolása nem más mint: Robbie Keane. Keane-t húsz millió fontért szerződtették a Liverpool,hoz, és a hetes mezt kapta meg. Robie nagyon pozitívan nyilatkozott a Liverpool-ról, valamint FERNANDO TORRES-ről is:
"Óriási kihívás, hogy Fernando Torresszel alkothatok csatárduót. Ő a világ legjobb támadója. Remélem, sok meccsen játszhatunk együtt, és mindketten jó teljesítményt fogunk nyújtani”

ÚJRA ITTHON

FELKÉSZÜLÉSI MECCSEK, ÁTIGAZOLÁS, STB....

Az utazásról egy nappal korábban jöttem haza, így ma már volt időm utána nézni mi is történt a héten. Szerencsére, a meccsek terén, volt két barátságos találkozó. Az egyik a WISLA KRAKOW ellen volt, aminek a végeredménye 1-1 lett, Voronin, és Jirsak góljainak köszönhetően. A másik meccs, a HERTHA BERLIN ellen volt, aminek szintén döntetlen lett a vége, csaképp gól nélküli, de azt hozzá kell tenni, hogy a tartalékcsapat játszott.

A következő barátságos meccs dőpontja, és csapata már meg is van: a VILLAREAL ellen lesz a JÚLIUS 30-án, angol idő szerint, este 20:30-kor. Sajnos nem tudom, hogy a meccsek közvetítik-e Magyarországon, de úgy mint a többinél, várható lesz majd a szöveges beszámoló.

Nem olyan rég felröppent az a hír, miszerint a Spanyol válogatott volt edzője, Aragones mester, bejentkezett a Liverpool spanyol középpályásáért, XABI ALONSO-ért. Így elképzelhető, hogy Rafa Benítez, a „vörösök” mestere belemegy az üzletbe, mivel csapatának jól jönne a pénz, hogy megszerezze fő kiszemeltjét: Gareth Barryt az Aston Villától.

FRISSÍTÉS

FERNANDO-RÓL ÚJABB ÉDEKESSÉGEK

Mint tudjátok, hogy holnaptól nem leszek egészet 27-ig igaz este már akkor lehet friss. Még mielőtt elmegyek, van egy-két újdonság, Fernando a rajnogókkal + autogramm cím, valamint az eddig használt autóit nézhetitek meg, igaz még hiányos. Épp ezért szeretnék kérni egy szivességet, mert akinek van képe Fernando-ról amint egy Ferrari F430 Spiderben ül, vagy épp mellette ál, kldje már el nekem e-mail-ben. Köszi. Itt a címem.

FELKÉSZÜLÉS

FC LURENCE - LIVERPOOL 1-2

Ismételten egy újabb barátságos meccset játszott a Liverpool, amit szerencsésen meg is nyert. Igaz miután Lucas belőtte a tizedik percben a gólt, a Lurence gyorsan egyenlített a tizenkettedik percben. Végül a meccset Voronin dntötte el a 36. percben. A meccsen később több gól nem született, de egy barátságos meccsnél ez is jó :) A keretben Nando ismét nem volt benne, de így is nyertünk.

+ Új modullal bővült a FERNANDO-ról a tudni való. Most megtudhatjátok kik és miket mondtak róla. Még nincs kész, de

EURO 2008, SPANYOLOK, STB...

EURO 2008 ÉRDEKESSÉGEK!!!

Ma nem unatkoztam, átalakítottam, redszereztem sok mindent íme: Fernando Torres barátnői részleget átalakítottam, a mezeit frissítettem, a tetoválásait, valamint a Liverpool történetét frissítettem, és írtm hozzá egy-két dolgot

Hoztam az Euro 2008-ról egy kis képes összefoglalót a spanyolokról. Remélem tetszeni fog nektek. Valalamint végig követketitek, kikkel is játszottak a spanyolok az EB során, és egy egész Euro 2008-as összefoglalót is írtam nektek. itt vannak a képek:

(264.2 KB)(129.5 KB)(144.8 KB)(141.9 KB)
(Ha a képekre kattintasz nagyobb méretben is megtekintheted!!!)

Valamint, Júlis 18-tól vagyis péntektől nem leszek Július 28-ig! Addig friss nem lesz, de még addig megpróbálok sokmindent újjászrekeszteni :)                                                                                                                                                 Klaudia

ÁTIGAZOLÁS A PREMIER LUEGUE-BEN A KÖVETKEZŐ SZEZONRA

PREMIER LEAGUE IGAZOLÁSOK

A Liverpool-ban lévő változások. Kik mentek el a csapatból, és kik jöttek? Itt elolvashatod:

FC Liverpool
Érkezett: Besian Idrizaj (FC Wacker – kölcsönből vissza), Daniel Sanchez Ayala (Liverpool U19), Steven Irwin (Liverpool U19), Gary Mackay-Steven (Liverpool U19), Martin Hansen (Liverpool tartalék), Jordy Brouwer (Liverpool tartalék), Ronald Huth (Liverpool U19), Gerardo Bruna (Liverpool U19), Ryan Crowther (Liverpool U19), Dani Pacheco (Liverpool U19), Mikel Domínguez (Liverpool U19), Diego Cavalieri (Palmeiras), Andrea Dossena (Udinese, 9 000 000), Nikola Saric (Herfölge BK) 600 000, Philipp Degen (Borussia Dortmund, ingyen), Javier Mascherano (Corinthians) 22 500 000, Martin Kelly (Liverpool U19)
Távozott: Harry Kewell (Galatasaray, ingyen), John Arne Riise (Roma) 5 000 000, Paul Anderson (Nottingham – kölcsönbe, ingyen), Anthony Le Tallec (Le Mans) 1 500 000, Peter Crouch (Portsmouth) 13 700 000, Danny Guthrie (Newcastle) 4 300 000

FELKÉSZÜLÉSI MECCSEK

TRANMERE ROVERS 0 - 1 LIVERPOOL

Mint ahogy a fejlécben is láthatjátok a Liverpool, ezt a barátságos meccset megnyerte. A meccsen visszatért Daniel Agger tíz hónapos sérüléséből. A meccset Benayoun döntötte el a 43. percben. A keretben Fernando Torres nem volt benne, de a lényeg, hogy a csapat nyert. A következő barátságos meccs FC LUCERNE ellen lesz Július 16-án, angol idő szerint 18: 35 perctől, Szerdán.

FRISS

NANDO NYARALÁSA, KISEBB HÍREK A FOCIVILÁGRÓL

Fernando Torres a 2008-as Európa Bajnokság után kipihente fáradalmait, barátnőjével, Olallával.  A kis páros Miami-ban nyaralt, amint a képekből is látjátok nagyon szeretik egymást, és nagyon jól szórakoztak:

(60.5 KB)(74.9 KB)
(Több képért katt IDE)

A napokban felröppent egy olyan hír, miszerint a Liverpool is bejelentkezett David Villa-ért, Benitez adott egy rövid nyilatkozatot:
„A keretünkben van egy Torres, egy Voronin, egy Kuyt, egy Babel és egy Gerrard is, aki szükség esetén képes csatárt játszani, de szükségünk van még egy támadóra" – nyilatkozta Benítez angol újságíróknak.

„Villa rajta van a listánkon, de nagyon nehéz lesz megszerezni" – mondta a menedzser.

vetkező tragédia, amikor Nando a
17 percben megsérült. A meccsen