FERNANDO TORRES FANPAGE - Our Favourite Spanish Football Star!
TOVABBI CIKKEK3

Most, hogy végre szünet van, végre van időm rendbe tenni az oldalon a kevésbé információra kész modulokat. Mivel ma volt a Chelsea - Liverpool meccs, így kedvet kaptam ahhoz, hogy az egész Liverpool menüt kicsit átalakítsam. Még nincs kész, de már sokkal szerevezettem, mint volt.
Létrehoztam pár új modult, így könnyebben tudtok tájékozódni az oldalon:
Külön raktam a Liverpool
TÖRTÉNETÉT, amiben a kezdetektől egészen a 2007-ig, Nando megérkezéséig.
Aztán folytattam, a csapat
SIKEREIVEL, így megtudhatjátok, hogy az évek folyamán mennyi trófeát gyűjtöttek össze. Ezeket képekkel is illusztráltam.
Majd folytattam a
2005-ös év nagy sikerével, a MÁJUS 25.-i Bajnokok Ligája hihetetlen szerepléssel. Ha esetleg nem tudnád, részletesen le van vezetve az egész.
Megnézhettek egy pár videót, a liverpooli
SZURKOLÓK You'll Never Walk Alone daloából, valamint érdekességeket olvashatsz a vörösök szurkolótáboráról.
Végül a mai délután alatt még belefért a
JELENLEGI JÁTÉKOSKERET, amiből megtudhatsz egy-két érdekes információt, a liverpooli játékosokról.

Ma végre kiderült, hogy melyik 20 pontos csapat vezeti a tabellát, reméljük nem csak szerdáig. A Chelsea - Liverpool meccs végeredménye a liverpoolis szurkolóknak minden bizonnyal tetszik, míg a Chelsea elvesztett meccs inkább sokkal több szomorúságra ad okot. Hiszen 86 hazai veretlen meccs után a Liverpoolnak sikerült nyernie a Stamford Bridgen, ami legutoljára az Arsenalnak sikerült, 2004. február 21-én.
A meccsen a vörösök sokkal jobban játszottak, mint a londoniak, hiszen nem találták erőn önmagukat. A meccset csupán 1 gól döntötte el, ami a 10. percben Bosingwáról irányt változtatott, és ezt kiszanálva Xabi Alonso gólt szerzett a csapatának. Nando, mint ahogy már említettem, nem játszott, de reméljük, hogy a szerdán megrendezendő meccsen már a keretben lesz.
A meccsről bővebben olvashatsz a
NEWS-ban, vagy pedig a WWW-->PREMIER LEAGUE-ben.
Meccs videó:

Következő mérkőzés: LIVERPOOL
- PORTSMOUTH 2008. Október 29-én, szerdán az EUROSPORT 2 műsorán 21:00 - 23:00

Mint tudjuk Nando Belgium ellen sérült meg, és még a tegnapi meccsen sem léphetett a pályára. Szerencsére a hiánya a Liverpoolban nem volt veszteséges. A Liverpool elég nehéz meccsen esett túl. Az Atlético Madrid ellen jól játszottak, meg is nyerhették volna a meccset, ha nincs az a kis figyelmetlenség. Továbbá akkor hétvégén jött a Chelsea elleni meccs, amit a Liverpool megnyert 0-1-re, és itt volt a tegnap Portmouth elleni 1-0-ás győzelem.
Reméljük Nando a Tottenham ellen pályára tud lépni, és ismét szerzi majd a gólokat. :)

Bocsi, hogy az utóbbi napokban nem igazán volt friss. Ennek az az oka, hogy egy másik oldalon, a
Gossip Girl Fanon vagyok társszerkesztő, és az utóbbi időben nagyon sok kép, hír és videó gyült össze, hogy ott kellett mindent bepótolni. Ha esetleg van kedvetek nézzetek be oda is. Ezt a sorozatot még magyarországon nem vetítik, de érdemes elkezdeni nézni.

Na ennyit a magyarázkodásról. Tegnap, vagyis 2008. Október 29-én hétközi forduló is volt. A Liverpool a Portsmouth fogadta. A meccsen a két csapat nem igazán bírt el a másikkal. Mind2 részről voltak helyzetek, de végül a meccset Gerrard döntötte el. Az egyik porthmouth játékos elég nagy szabálytalanságot követett el, aminek sajnos a szurkolóik nem örülhettek, mert a Liverpool tizenegyes lehetőséghez jutott. Gerrard szerencsére nem vétette el, és a 75. percben megszerezték végre a vezetést. Így a tabella élén nem történt változás. A 'Pool megőrizte három pontos előnyét a Chelsea-vel szemben.
A meccsről bővebben olvashattok a
WWW-->PRMIER LEAGUE-ben, vagy pedig a NEWS-ban(Később)

Következő mérkőzés: TOTTENHAM - LIVERPOOL, 2008. November 01-én, szombaton 18:30-tól - 20:30-ig az EUROSPORT 2 műsorán

FIFPro (Hivatásos Labdarúgók Nemzetközi Szervezete) létrehozta 2008-as év játékosát, és csapatát. A FIFPro mintegy negyven ország hivatásos labdarúgóit tömörítő érdek-képviseleti szervek szakmai ernyőszervezete, több mint ötvenezer tagjának szavazata alapján alakult ki az idei végeredmény. A több mint 57 ezer profi futballista szavazatán alapuló elismerést tavaly Kaká (AC Milan) érdemelte ki.Az év csapatába öten kerültek be a nyáron Európa-bajnokságot nyerő spanyol válogatottból, és mindössze egy játékos akad, aki nem az angol vagy spanyol élvonalban szerepel.
 Az év játékosa Cristiano Ronaldo lett, míg az álomcsapatba két liverpooli játékos is bekerült. FERNANDO TORRES és Steven Gerrard is büszkélkedhetnek ezzel a címmel.

Crtistiano Ronaldo lett az év legjobbja. Reméljük nem fog duplázni, mint tavaly Kaká.

Továbbá a szerdán megjelent Képes Sportban kétoldalas összeállítást, vagy inkább összehasonlítást olvashatsz Nandoról. Az Atlético Madridban nyújtott szereplését hasoníltják össze a liverpooli teljesítményével. Ha érdekel melyik nyerte, vegyétek meg, vagy, ha lesz időm bescannelem. :)

A heti Képes Sportból Fernando Torres köszön vissza ránk, így ha van időtök vegyétek, meg mert fontos információkat tudhatsz meg Nando-ról, valamint egy interjút olvashatsz róla, + egy posztert is találsz az újságban. Ha esetleg mégsem tudnád megvenni, akkor sincs semmi baj, mert bescanneltem nektek, hogy el tudjátok olvasni.

A tegnap esti győzelem nem volt elég, hogy a Liverpool a D csoport első helyére kerüljön. Az Atlético Madrid is megnyeri a meccseit, aminek az a következménye, hogy jobb a gólkülönbsége, igaz már csak egy góllal. Az október 22-én tartandó találkozón, nem csak az dől el, hogy melyik csapat tudja megverni a másikat, hanem az is, hogy ki fog tovább jutni elsőként a csoportból.
A Liverpool – PSV Eindhoven meccsről bővebben tudsz olvasni a
NEWS-ban, vagy a www-->CHAMPIONS LEAGUE-ben, vagy pedig megveheted a Nemzeti Sportot, aminek az elején Nando és Keane gólöröme látható.

Tegnap (2008.10.01) volt a D csoportnak a meccsei, ahogy a Liverpool a PSV Eindhovent fogadta. Amint tegnap írtam, az első félidő igen mozgalmas volt a csapatnak, mert már a 4. percben megszerezték a vezetést Kuyt-nek hála, majd a 34. percben Nando egy gólpasszt adott Keane-nek, aki betalált a kapuba. A második félidő gólok szempontjából kiegyenlítő volt, mert 2 gól született itt is. A 76. perc is fontos volt a Poolnak, mert Gerrard jóvoltából megszületett a 3. liverpooli gól. Hogy a PSV-nek se legyen olyan rossz, egy szépítő gólt, nekik is sikerült berúgniuk Reina kapujába Koeverman által.
A D csoport tegnapi meccseinek a végeredménye:
Liverpool - PSV Eindhoven 3-1
Atlético Madrid - Olympique Marseille 2-1

Követkző mérkőzés: ATLÉTICO MADRID - LIVERPOOL 2008. Október 22-én, Szerda 20:45 (még nem tudni melyik csatorna vetíti)
A meccsen belőtti liverpooli gólok :
Sorrendben: Kuyt, Keane, Gerrard

A Liverpool ismét egy jó kezdést kapott el, ami azt jelenti, hogy a ’Pool gyors góllal megszerezte a vezetést a PSV Eindhoven ellen. Nando persze benne van a kezdő tizenegyben, ahol igen szorgalmasan dolgozik a védők előtt. Rögtön a 3. percben volt egy hatalmas helyzete, amit sajnos a kapus, de ekkor jött Kuyt a 4. percben, és sikerült neki, az ami Nando-nak először nem jött be. A meccs a gól után kicsit leült, de egy jól indított labda után Nando lehagyta a rajta lévő játékost, és hatalmas gólpasszt adott az első gólját megszerző Keane-nek.

A D Csoport állása az első félidőben:
Atlético Madrid – Olymipique Marseille: 2-1

Ma végre volt időm, és kicsit tudtam frissíteni az iconbase-t is. Igaz még incs fenn az összes kép, de legalább visszamelékeztehünk a régi szép emlékekre, amik Nandival kapcsolatosak.

● 30 ÚJ TRAINING - LIVERPOOL KÉP

Tegnap volt(2008.09.27) a nagy városi derbi a Liverpool számára, hiszen a nagy városi ellenféllel az Evertonnal találkozott. A meccs első délidejében nem történt sok esemény, inkább csak kóstolgatta egymást a két csapat. Viszont a 2. félidő végre eredményeket is hozott. A Liverpool kezdett egyre jobban játszani, aminek az volt az eredménye, hogy Nando jó labdákat kapott. Két helyzetből rögtön gól is született. Rögtön a két gól után a 'Pool lőtt még kettőt, de azt a bíró nem fogadta el.
Ha bővebben elakarod olvasni akkor a
NEWS-ben, és a WWW-->PREMIER LEAGUE-ben is megteheted.

Továbbá hoztam két videót a meccsről. Az egyik nyílvánvalóan az első félidőben történt dolgokat mutatja be, míg a 2. a második félidő eseményeit, és a gólokat mutatja.

Mint ahogy látjátok az oldal ismét megújult, új külsőt kapott. Remélem tetszik nektek, mert elég sokat gondolkoztam, hogy milyen képekből állítsam össze. Sajnos a mai találkozóról nem lettek olyan jó képek, ezért a kritikus Aston Villa elleni meccsről készült képeket láthatjátok, és amikor Nando lesérült.
Hogy holnap is legyen miért eljönnötök, akkor lesz fenn a rövid, illetve részletes ismertetője a meccsnek. :)

vetkező tragédia, amikor Nando a
17 percben megsérült. A meccsen