Vasárnap a Liverpool FC TV leadott egy nagyon fontos videót. Fernando szerepelt benne, vagyis az egész róla szólt, az életét mutatta be a műsor.

Nando elmesélte, hogy még egyszer vissza szeretne menni régi csapatába, az Atlético Madridba, de megnyugtatta a rajongókat, és minden foci őrültet, a közeljövőben még nem szeretne csapatot váltani.

Reméljük így lesz, mert nem olyan rég felröppent a hír, hogy a Liverpool több mint 350 millió fontos nagyságú adósága van, amit januárig ki kell fizetni. Az is felmerült, hogy több kulcsfontosságú játékostól meg kell válni (Torres, Gerrard). Másik lehetőségként ott van, még, hogy a klubot eladják, de sajnos a gazdasági válság ideje alatt ki akar venni egy élen álló focicsapatot?
Bővebben olvashattok erről a
NEWS-ban.
                                                             A Torres Story:

Tegnap (2008. 11. 12.) volt a Liverpool számára is fontos Ligakupa mérkőzés. A Liverpoolnak a meccs nem ment túl jól sőt, ismét kikaptak a Tottenhamtől 4 – 2-re. A meccsen Torres végre kezdő volt, igaz a meccsen sok játékost is pihentetett, mint Gerrard vagy Keane.A vereségnek az lett a vége, hogy a Liverpool kiesett a kupából, de még mindig van miért harcolni, hiszen ott van még a FA Kupa, a Bajnokság, és a Bajnokok Ligája is.

Gólok:Pavljucsenko 38', 52’, Campbell 42', 45’, Plessis 49’, Hyypia 63’
Bővebben a NEWS-ban!

Tegnap (2008. 11. 08.) volt a Premier League 12. fordulója, ahol a 2. helyen álló Liverpool fogadta az tabella szerint az utolsó előtti West Bromwich Albiont. A meccsen a liverpooliak hozták a kötelezőt, és megnyerték a meccset. Végre úgy tűnt, Nando is felépült, mert már Rafa Benitez jelölte a keretbe, igaz csak a kispadon. Ahhoz képest, hogy a két csapat között ilyen nagy a különbség a gól mégis csak a 34. percben ment be, Robie Keane által, így végre ő is meg tudta szerezni, első gólját a Premier Leaguge-ben. Nem sokkal a gól után a Liverpool ismét eredményes volt, mert Robie Keane-nek sikerül a második gólját is megszereznie. Így a félidőben már 2-0-s győzelmet ünnepelhettek a vörösök. Nando sajnos csak a 72. perctől kapott lehetőseget, amikor Keane-t lecserélték. Sajnos nem szerzett gólt, de már újra játszik. A meccset végül Arbeloa döntötte el a 90. percben, és így lett 3-0.
Bővebben olvashattok a meccsről a
WWW-->PREMIER LEAGUE-ben, vagy pedig a NEWS-ban.

Következő mérkőzés: BOLTON WANDERERS - LIVERPOOL, 2008. November 15-én, szombaton, 13:45-től - 15:45-ig az EUROSPORT 2 MŰSORÁN
                                                                                MECCS VIDEÓK:

Tegnap már beharangoztam a Liverpool - Atlético meccset. Sajnos a meccsen NANDO nem játsztott, de a lelátóról végignézte a történéseket. A meccs végeredménye nem változott sokat az előző forduló óta, csupán annyi, hogy ezuttal a Liverpool volt a házigazda. A meccs kicsit hasonlított a Madridban játsztott meccshez, mert a gól hamar bement Reina kapujába. Egész pontosan a 37. percben, Maxi Rodríguez által. A meccs így az Atlético Madridnak kedvezezett. Már úgy nézett ki, hogy elkönyvelhetjük a vereséget a Pool számára, de akkor hirtelen a 93. percben az egyik partjelző szerint olyan szabálytalanság történt, amire tizenegyest ítéltek meg. Gerrard belőtte a gólt, és a 95. percben lefújták a meccset 1-1-es döntetlennel.
Ma persze a spanyol sajtók rögtön a tegnapi meccsről cikkeztek, amelyekben többek között azt is részletezik, hogy megfosztottál az Atlético Madridot a győzelemtől.
A mérkőzésről bővebben olvashatsz a
WWW-->CHAMPIONS LEAGUE-ben, vagy pedig a NEWS-ban több cikket is.

A kérdéses 11-es jelenet a meccsen:

Következő mérkőzés: LIVERPOOL - OLYMPIQUE MARSEILLE 2008. November 26, még nem tudni mi közvetíti!

Ma végre lesz Bajnokok Ligája a Liverpool szemponjtából is. Ma megkezdődnek a visszavágók. A Liverpool az Atlético Madridot fogadja, amin nagy valószinűséggel Torres is már játszhat. Azt még nem tudni, hogy kezdőként, vagy pedig a padon kezdi. A meccset sajnos nem tudjuk élőben nyomon követni a tv-n keresztül, csak 22:50-perctől a TV6 műsorán. Még mielőtt elvenném a kedveteket, azért előtte is jó meccset nézhetünk:
20:45-től AS Roma - Chelsea
22:50-től LIVERPOOL - ATLÉTICO MADRID

Ma tovább folytattam a
Liverpool menü frissítését, és további két modullal bővült.
Az egyikből megtudhatod,
Torres és a Liverpool kapcsolatát, mi a véleménye a klubról, érdekességek vele kapcsolatban.
A másikból pedig
Torres átigazolásáról olvashatsz. Megtudhatod mennyibe került, miért ment el, mit váltott ki a szurkolókból.

Sajnos bekövetkezett. A Liverpool is botlott, ami azt jelenti, hogy a Premier Leage-ben nincs egy olyan csapat sem, aki ne kapott volna ki legalább egyszer. A tegnapi (2008. 11. 01.) meccs sok meglepetést tartogatott. A Liverpool már a 3. percben vezetést szerzett azzal, hogy Kuyt egy lehetetlen szögből gólt lőtt. A 'Pool játékában benne volt a 2. gól is, a második félidőben. Sajnos meg is született, de nem úgy ahogy akartuk. Jamie Carragher a 69. percben Reina kapuját célozta meg véletlenül, és sajjnos gól is lett belőle. Szerintem mindenki kiegyezett volna egy döntetlenben, hogy a Liverpool megtartsa az első helyét, de akkor a 92. percben jött Pavljucsenko és belőtte a Tottenham.nek oly fontos győztes gólt. Sajnos ezzel a vereséggel a Liverpool visszacsúszott a 2. helyre, mivel rosszabb a gólkülönbsége. Mégegy ilyen vereséget nem szabad megengedni, mert a Manchester United
már itt van a tabella 3. helyén.
A meccsről bővebben olvashattok a

Következő mérkőzés: LIVERPOOL - WEST BROMWICH ALBION, 2008. November 08-án, szombaton, 18:30-tól - 20:30-ig, az EUROSPORT 2 műsorán

Meccs Videó:

Torres is tagja a 2008 Év Játékosa díjra jelöltek 23-as listájának. Decemberben hozzák nyilvánosságra annak a 3 játékosnak a nevét, akik közül kikerül a nyertes. A díjátadó ceremóniára pedig január 12-én kerül sor Zürichben.

Az idei év jelöltjei:

Emmanuel Adebayor (Togo), Sergio Agüero (Argentína), Andrei Arshavin (Oroszo,), Michael Ballack (Németo.), Gianluigi Buffon (Olaszo.), Iker Casillas (Spanyolo.), Deco (Portugália), Didier Drogba (Elefántcsontpart), Samuel Eto'o (Kamerun), Cesc Fabregas (Spanyolo.), Steven Gerrard (Anglia), Zlatan Ibrahimovic (Svédo.), Andres Iniesta (Spanyolo.), Kaka (Brazília), Frank Lampard (Anglia), Lionel Messi (Argentína), Franck Ribery (Franciao.), Cristiano Ronaldo (Portugálial), John Terry (Anglia), Ruud van Nistelrooy (Hollandia), David Villa (Spanyolo.), Xavi (Spanyolo.) és FERNANDO TORRES (Spanyolo.)

Tavaly ezt a díjat Kaká nyerte, ezen kívül, a FIFPro szavazásán is a legjobbnak bizonyult. A FIFPro által már kiderült, hogy Cristiano Ronaldo a legjobb, reméljük ebben az évben nem lesz duplázás.

A tavalyi szezonban a Liverpool – Tottenham találkozók a vörösöknek kedveznek. Reméljük a mai meccsen is a ’Pool lesz a jobb. Ez a meccs az újdonsült csatárnak Robie Keane-nek is nagyon fontos lesz, hiszen volt csapata ellen fog ma játszani.
A tavalyi 2 meccsnek az eredményei, és gollövői:
Liverpool – Tottenham: 2-2
(A Tottenham ellen Voronin illetve Torres is betalált, míg a másik oldalról Keane kétszer is eredményes volt)

Tottenham – Liverpool: 0-2
(Úgy tűnik a Tottenham elleni meccsek kedveztek mind Voroninnak, és Torresnek is, mert ők ketten voltak megint eredményesek)

vetkező tragédia, amikor Nando a
17 percben megsérült. A meccsen

Elfelejtettem a jelszót

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierj&#232;t!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre